Language

+90 232 752 07 07

Odalarımız

Odalarımız

Urla Zeytin Otel, balkonlarından deniz ve ada manzarasına açılan 6 farklı oda düzenine sahip toplam 7 odadan oluşmaktadır. Odalarımız 25 metrekare ile 50 metrekare arasında değişmektedir. Tüm odalarımızda; Kişisel Klima Kontrol Sistemi, LCD Ekran TV, Minibar, Mini Çelik Kasa, Ücretsiz Kettle Çay-Kahve Seti, Makyaj Masa ve Aynası, Rain Duş, Saç Kurutma Makinası, Ücretsiz Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Hizmeti bulunmaktadır.

01- Deniz Deluxe Oda

Deniz manzaralı 35 metrekare büyüklüğe sahip olan odamız iki bölümden oluşmaktadır. Odamızın içerisinde bir adet çift kişilik yatak ile bir adet tek kişilik yatak mevcuttur. Kendine özel deniz manzaralı balkonu bulunan odamız üç kişi konaklama yapacak misafirlerimiz için ideal bir konfor sunmaktadır.

02- Bahçe Twin Oda

Bahçe tarafına bakan odamızda bir adet çift kişilik yatak ile bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Kendine ait balkonu olan bu odamız 25 metrekare büyüklüğündedir.

03- Deniz Double Oda

Deniz manzaralı ve balkonlu olan bu köşe odamız 25 metrekare büyüklüğündedir. İçerisinde bir adet çift kişilik yatak bulunmaktadır.

04- Bahçe Double Oda

Bahçe manzarasına sahip 25 metrekare büyüklüğündeki odamızda bir adet çift kişilik yatak vardır. Kendisine ait balkonu ile ferah bir konaklama sunmaktadır.

05/07- Aile Suit Odalar

Aileniz ile rahat bir tatil geçirmeniz için 50 metrekare büyüklüğe sahip olan odalarımızdır. Bahçe ve deniz manzaralı olan bu odalarımız iki ayrı odadan oluşmaktadır. Yatak odası alanında bir çift kişilik yatak ile oturma odasında konforlu bir yatağa da dönüşebilen L koltuk yer almaktadır. Ayrıca ek yatak ile kalabalık ailelerin ya da grupların konaklamasına olanak sağlanmaktadır. İki ayrı odada da klima ve led tv mevcuttur. Otelimizde bu oda tipinden 2 tane bulunmaktadır ve kendilerine özel deniz manzaralı terasları vardır.

06-Junior Oda

En üst katta yer alan odamız çift kişilik yatağa sahip ve 30 metrekare büyüklüğündedir. Kendine ait terası eşsiz deniz manzarasına sahiptir.