Language

+90 232 752 07 07

Odalarımız

ODALARIMIZ

Urla Zeytin Otel, tüm balkonlarından deniz ve ada manzarasına açılan 4 Deluxe, 1 Junior Suit ve 2 King Suit olmak üzere toplam 7 odadan oluşmaktadır. Odalarımız 25m2 ile 50m2 arasında değişmektedir.
Tüm odalarımızda ; Kişisel Klima Kontrol Sistemi, LCD ekran TV, Minibar, Mini Çelik Kasa, Ücretsiz Kettle Çay-Kahve Seti, Makyaj Masa ve Aynası, Santral Hatlı Telefon, Rain Duş, Saç Kurutma Makinası, Ücretsiz Yüksek Hızlı Kablosuz İnternet Hizmeti bulunmaktadır.

Deluxe Odalar

Otelimizin ilk katında bulunan 4 Deluxe odamız, 25m2 yaşam alanına ve ferah birer balkona sahiptir.Deniz manzaralı iki Deluxe odamız çift kişilik yataktan oluşmaktadır. Ada manzarasıyla kahvenizi yudumlayabileceğiniz balkonlarımızda huzurun tarifini keşfedeceksiniz.Bahçe manzaralı iki Deluxe odamızda ise 1 çift kişilik yatak veya 2 tek kişilik yatak bulunmaktadır. Sessizliğiyle ön plana çıkan odalarımızda diğer odalarımızla aynı zevk ve kaliteyle döşenmiş tüm detayları bulabilirsiniz.Tüm Deluxe odalarımıza 1 ek yatak ekleyerek 3 misafirimizin konaklaması rahatlıkla sağlanmaktadır.

Junior Suit Oda

Otelimizin çatı katında bulunan  Junior Suit odamız 30 m2dir. Odamızın kendine ait geniş teras bölümü tamamen deniz manzaralıdır ve konforunuz için özenle döşenmiştir.

30 m2 olan Junior Suit odamız bir gardırop bölümü ve bir yatak odasından oluşmaktadır. Ferahlığı ve eşsiz manzarasıyla ön plana çıkan odamız aynı zamanda 1 ek yatak ile 3 kişinin konaklamasına da imkan sağlamaktadır.

King Suit Odalar

Konfor için tasarlanmış ve lükse giden son adım olan 50 m2den oluşan 2 King Suit odamız çatı katımızın sağ ve sol bölümlerinde yer almaktadır. En geniş ve en güzel deniz manzarasıyla buluşabileceğiniz teraslara sahip iki odamız aynı zamanda ayrı bir oturma odası ve yatak odası konforu sağlamaktadır. Özenle dekore edilmiş köşe oturma grubu ve TV ünitesine sahip oturma odası ile ayrı bir TV ünitesi bulunan ferah yatak odasıyla Suit odalarımız, uzun süre konaklayan misafirlerimizi evlerinde gibi hissetmeleri için tasarlanmıştır. Aynı zamanda balayı çifti misafirlerimiz için de ideal olan King Suit odalarımız, Urla Zeytin Otel’den unutulmayacak anılarla ayrılmanızı sağlayacaktır.